fbpx

TÖÖTOAD

Avasta oma loovust ja leia uusi väljendusviise mitmekesiste elamuskoolituste kaudu! Erinevad töötoad on sobilikud nii algajatele kui ka edasijõudnutele, täiskasvanutele kui ka lastele.

Töötoad sobivad mitmesugusteks sündmusteks, et veeta koos lõbusalt aega ja luua kustumatuid mälestusi. Eelnev kogemus pole vajalik!

Mõeldud gruppidele alates 5 inimesest.

Võimalus on korraldada töötuba endale meelepärases kohas! Saada päring ja vastame sulle esimesel võimalusel.

STRUKTUURMAAL

Selles töötoas uurime struktuurmaali tehnikat, keskendudes tekstuuri loomisele lõuendil. Kasutame tekstuurpastat, maalinuga ja pintslit, et luua ainulaadne ja visuaalselt köitev kunstiteos. Soovi korral saab lisada ka värve.

Eelnev kogemus pole vajalik – võta kaasa vaid oma entusiasm ja soov avastada tekstuuri ja vormi maailma maalimises.

AKRÜÜLVALAMINE

Tule osale meie põnevas akrüülvalamise töötoas, kus saad avastada ja praktiseerida selle lummava kunstitehnika võlusid! Akrüülvalamine on mänguline ja vabastav meetod, kus värvid segunevad ja moodustavad unikaalseid kujundeid, luues üllatava ja kunstilise tulemuse. Valame värve, kallutame, puhume ja segame omavahel.

Olenemata osaleja varasemast kogemusest, on see töötuba avatud kõigile, kes soovivad proovida midagi uut ja inspireerivat kunstimaailmas.

ABSTRAKTNE SISUSTUSMAAL

Abstraktse sisustusmaali töötoas  avaneb võimalus sukelduda abstraktse kunsti maailma ja luua enda unikaalne, kaasaegne sisustusmaal!

Kasutame mitmekülgseid tehnikaid, kus kasutame akrüülvärve, vett, akrüültinte ning kombineerime pritsimise, pintseldamise ja valamise, et luua visuaalselt paeluv kunstiteos.

JUHENDATUD MAALIMINE

See töötuba pakub võimalust arendada maalimisoskusi juhendaja juhendamisel, olgu sa kunstis algaja või juba edasijõudnud kunstnik.

Juhendaja juhendamisel saad samm-sammult juhiseid, kuidas luua maali. Iga osaleja saab oma isikupärase puudutuse lisada, valides värvid, kompositsiooni ja stiili, mis kõige paremini väljendavad tema loomingulist visiooni.

Tule ja lase kunstil end inspireerida!

Saada päring

Vali soovitud töötuba
Lõuendi Suurus
Maris Välja Kuldne Pintsel Töötoad Form

Jälgi meid instagramis